Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówieniaPo złożeniu zamówienia otrzymujecie Państwo maila ze specyfikacją zamówionych produktów oraz ich ilością, wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. Czas realizacji zamówienia zależy od sposobu płatności, na który się Państwo zdecydowaliście.

  • Płatność za pobraniem - natychmiast realizujemy zlecenie, zlecamy produkt do produkcji lub wysyłki.
  • Płatność przelewem tradycyjnym lub elektronicznym - zlecamy produkt do produkcji lub wysyłki po otrzymaniu wpłaty na konto.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Czas produkcji wynosi 3-21 dni roboczych. Gdy produkt jest gotowy, nadajemy przesyłkę kurierską  i wysyłamy do Państwa drogą mailową informację o nadaniu przesyłki wraz z jej numerem.


Nie pobieramy od Państwa żadnych opłat związanych z przesyłką.

 

W naszej ofercie znajdują się produkty różnych producentów polskich, europejskich  jak i z całego świata, dlatego czasy wysyłki są różne. Podany termin dostawy dotyczy produktów dostępnych w magazynie producenta. Czas dostawy liczony jest w dniach roboczych oraz może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.

Ważne informacje!

Zamówienia na produkty o różnym czasie realizacji, które będą specjalnie dla Państwa sprowadzane lub produkowane, wysyłamy oddzielnie, aby Państwo dostali wszystko w wyznaczonym terminie. Wszystkie numery listów przewozowych udostępniamy na maila odrazu po nadaniu przesyłki. 

W RAZIE DODATKOWYCH PYTAŃ LUB WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O KONTAKT ZE SKLEPEM

tel. 533-825-520  | e-mail: kontakt@verdino.com.pl

 

 
Newsletter
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZYSKAJ -5% RABATU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl