Komody

Komody i szafki ułatwiają codzienne funkcjonowanie oraz upiększają wnętrza. Stwarzając nowe powierzchnie na układanie i chowanie przedmiotów, pomagają uporządkować przestrzeń i wprowadzić więcej harmonii do mieszkania.

Czego oczekujesz od komody?

Pierwsze co może nasuwać się na myśl to wygląd. Jako pierwszy urzeka nas i chcemy TO mieć. W przypadku mebli może to być rzeczywiście główna cecha, która angażuje nas w stronę zakupu. Jednak po chwili, gdy pierwsze zauroczenie mija, zaczynami analizować kolejne czynniki. Co nimi będzie?

Ciekawe i intrygujące komody w stylu skandynawskim

My oddajemy w wasze ręce produkty, które mają w pierwszej kolejności właśnie zaciekawiać i intrygować. Zależy nam, aby patrząc na nasze komody w stylu klasycznym lub nowoczesnym, klient zaangażował się w wyobrażenie procesu powstawania takiej komody. Dzięki temu, oprócz względów czysto wizualnych, możesz jeszcze bardziej zrozumieć swoją decyzję o zakupie.

Komody w stylu skandynawskim z prawdziwego drewna

Zaczynasz oglądać, przypatrywać się z bliska. Dostrzegasz detale i widzisz, że drewno które jest łącznikiem modułów w komodzie to prawdziwe drewno, a nie tylko dekor. Element, który został wycięty, sklejony, strugany i szlifowany ręcznie do postaci, którą widzisz i prezentuje się po prostu pięknie. Dotykasz i czujesz naturę. Polakierowane jest bowiem zanurzeniowo w wodnym i ekologicznym lakierze. Podobnie zresztą jak nogi i stelaże wszystkich naszych mebli. To właśnie drewno jest u nas tym czynnikiem, który ma wyróżniać nasze produkty na tle innych. Łączymy je bowiem z innymi materiałami takimi jak płyta meblowa, sklejka czy fornir dębowy, aby finalnie komody w stylu skandynawskim przykuwały wzrok klientów.

Komody

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl